To był rok, dobry rok...To był rok, dobry rok...
Data: 2013-01-02
„To był rok, dobry rok.
Z żalem dziś żegnam go.
Miejsce da nowym dniom
Stary rok, dobry rok”

Tak kiedyś śpiewali Panowie z Czerwonych Gitar, dziś i my podśpiewujemy pod nosem : To był rok, dobry rok ! 

W 2012 roku Latin Project rzucił sobie wiele wyzwań, wiele celów do zrealizowania, i jakie to szczęście, że dziś możemy powiedzieć – udało się! 
W styczniu promując jeden z polskich festiwali tanecznych, udało nam się zaprosić Dj CubaDoyYo z Włoch, który razem z nami odbył tournee po Polsce. Odwiedziliśmy ponad 10 parkietów tanecznych w Polsce w ciągu niecałych 3 miesięcy :) 

Zorganizowaliśmy warsztaty taneczne z Martyną i Erykiem, Reglą i Yanelis, Danielem Pancerzem, który od października stacjonuje również w środy na naszych kursach. Spotykaliśmy się raz w miesiącu w zaprzyjaźnionym klubie Forty Kleparz, by wspólnie bawić przy najlepszej muzyce serwowanej przez TJ Salsero i Agenta Tomasza.

Przez ponad połowę roku przygotowywaliśmy się do największego dla nas przedsięwzięcia – Cracow Latin Festival 2012 z Alberto Valdesem. I pod koniec już na wydechu :) spotkaliśmy się na Zombie Christmas Party w Rotundzie.

Wszystkie te wydarzenia były dla nas wyjątkowe, każde inne i niepowtarzalne. Dzięki pasji, którą macie w oczach, mamy jeszcze więcej chęci, by organizować kolejne eventy dla Was.

Dziękujemy Wam za obecność na każdej imprezie, kursach, warsztatach eventach, za dobre słowa, wsparcie i pomoc w organizacji. Dzięki Wam, z radością i nowym zapałem będziemy witać Nowy Rok a z żalem żegnać rok 2012.
W Nowym Roku życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. Ale przede wszystkim... spełnienia marzeń, tych małych, i tych, które czasem wydają się... nieosiągalne ;)
Wszystkiego dobrego i do zobaczenia na zajęciach już od 2 stycznia ! 

Magda, Tomaszek, Tomasz

Najnowsze kursy od podstaw

-----------------------------------------

-----------------------------------------

PRACTISY TANECZNE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W KLUBIE PROMINENTNewsletter - zapisz się


Kalendarz


Wideo


Najbliższe kursy/wydarzeniasalsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Project,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku