Warsztaty Afro z Danielem Pancerzem 19.03.2011Warsztaty Afro z Danielem Pancerzem 19.03.2011

Latin Project zaprasza na niepowtarzalne warsztaty tańców afrokubańskich z Danielem Pancerzem. Na zajęciach z tańca afro wyzwolisz w sobie żywiołową energię i wyrzucisz negatywne emocje. Te rzadko spotykane warsztaty pozwolą Ci dotknąć głębi twego tańca. Każdy, kto chce poznać nowe orishas, wzbogacić swój taniec o nowe elementy - nie może tego przegapić !! Na zajęciach poznacie sylwetki, charakterystyczne ruchy dla : Ellegguá, Oggún i Ochosi.
 
PROGRAM :
13:00- 14.00 Ellegguá - odpowiedzialny za początek i koniec, wszelkie momenty przejścia, otwarcia i zamknięcia; pośrednik umożliwiający komunikację z innymi Orishas. W ręku trzyma swój atrybut, którym jest specyficznie zakrzywiony patyk o nazwie garabato. Elegguá ma wesoły charakter, przy czym jest nieco nierozgarnięty i infantylny. Przedstawiany tańcem, biega, robi fikołki, siada innym na kolanach, zabiera ludziom czapki, cygara lub inne drobiazgi.
14.10 -15.10 Oggún - pan gór, metalu i kowalstwa; jego atrybutem jest maczeta. Jego taniec jest mocny, gwałtowny i dominują w nim ruchy przedstawiające torowanie sobie maczetą drogi w leśnej gęstwinie. Według mitologii Oggún spędza dużo czasu w lesie, współpracując w polowaniach z jednonogim Orisha o imieniu Ochosi
15.20-16.20 Ochosi - pan lasu i łowiectwa. Jego atrybutami są łuk i strzały. Ochosi ma tylko jedną nogę i zgodnie z legendą, porusza się konno, lub na barkach bóstwa Oggún. Taniec imituje konną jazdę i strzelanie z łuku.

(źródło :www.sho.pl)

 
CZAS I MIEJSCE : zajęcia odbędą się 19.03.2011r, na sali treningowej przy ul. Krakowskiej 21 (Klub Multi Fitness)

CENA : 60zł – karnet na wszystkie zajęcia
50zł +podpis - z kartami Multisport, Fitflex, Fitprofit.


Ilość miejsc ściśle ograniczona – 25os.

Wymagany krok podstawowy salsy kubańskiej.

INFO NA FACEBOOKU

ZAPISY : należy składać drogą mailową na adres : info@latinproject.pl. W treści maila należy podać : imię i nazwisko, mail kontaktowy i numer telefonu, (czy jest się posiadaczem karty Multisport,Fitflex,etc)

Potwierdzeniem przez Państwa rezerwacji miejsca jest wpłacenie wymaganej kwoty na podane konto :
89 1140 2004 0000 3402 7194 3691
Latin Project,
ul. Nowohucka 41/46
30-728 Kraków

W tytule przelewu należy podać : nazwę wydarzenia, imię i nazwisko.
Przykład : Afro - Daniel, Jan Kowalski (z kartą Multisport/ bez karty Multisport).

Uwaga ! Po zaksięgowaniu kwoty na koncie i późniejszej rezygnacji, pieniądze nie będą zwracane. Istnieje jednak możliwość przepisania rezerwacji na kogoś innego.

Najnowsze kursy od podstaw

-----------------------------------------

-----------------------------------------

PRACTISY TANECZNE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W KLUBIE PROMINENTNewsletter - zapisz się


Kalendarz


Wideo


Najbliższe kursy/wydarzeniasalsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Project,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku