BEFORE... FESTIVAL CUBANO 2012 - BIELSKO-BIAŁABEFORE... FESTIVAL CUBANO 2012 - BIELSKO-BIAŁA
Data: 10-03-2012
III edycja największego w Europie Środkowej festiwalu salsy kubańskiej już 3-6.05.2012 r.

Latin Project jako partner Festivalu Cubano, zaprasza Was serdecznie na MEGA wydarzenia promujące to największe wydarzenie taneczne w naszym kraju !

„before... Festival Cubano 2012!” to cykl imprez promujących Festival Cubano, który odbędzie się na początku maja w Bielsku-Białej, na którym zagoszczą najlepsi instruktorzy salsy kubańskiej i tańców afrokubańskich z całego świata. Niebywałe wydarzenie, którego po prostu nie można przegapić !


Zaczynamy z wielkim hukiem !

Już 10 marca w Bielsku Białej (Sobota: Restauracja BLU, Gen. Maczka 41 ) odbędzie się jedna z najgorętszych imprez promujących Festiwal organizowana przez Latin Project, we współpracy ze szkołą Salsa Bielsko. Dlaczego tak wyjątkowa ? Bo odbędzie się na niej Gala Mini Festivalu Cubano !

Gościem specjalnym imprezy będzie Leo D oraz Maciej Mustafa Giżejewski , którzy na specjalne zaproszenie Salsy Bielsko poprowadą dla Was warsztaty taneczne i muzyczno-rytmiczne
więcej info : http://www.facebook.com/events/290629164335949/

Jeśli marzy Wam się gorąca impreza w kubańskim klimacie z najlepszymi, wyszukanymi kawałkami ostrej timby, łagodniejszej salsy, energetyzującego reggeatonu, zmysłowego sonu... To Wasze marzenie spełnimy już w marcu ! O oprawę muzyczną tego eventu zadbają Dj'e Latin Project !


Nie możesz tego przegapić!

„before... Festival Cubano 2012”
data : 10.03.2012
miejsce: Restauracja BLU, Gen. Maczka 41 , Bielsko-Biała
start : godz. 20.30
wstęp: Free

>>>> UWAGA – KONKURS <<<<

Na imprezie zostanie ogłoszony konkurs. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału gdyż nagrodami są darmowy FullPass oraz vouchery z 50% zniżką na Passy na Festival Cubano 2012.

Zdjęcia

Najnowsze kursy od podstaw

-----------------------------------------

-----------------------------------------

PRACTISY TANECZNE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W KLUBIE PROMINENTNewsletter - zapisz się


Kalendarz


Wideo


Najbliższe kursy/wydarzeniasalsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Project,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku