Ankieta - czyli o sądzicie o Latin ProjectAnkieta - czyli o sądzicie o Latin Project
Data: 15 lipca 2012
Przez ostatnie 2 tygodnie nasi uczestnicy czwartkowych kursów mieli możliwość wypowiedzenia się na temat organizacji kursów, imprez, i eventów przez Latin Project. 
Chcieliśmy Wam bardzo podziękować przede wszystkim za propozycje i uwagi, oraz wskazówki, o których napisaliście, na pewno weźmiemy je pod uwagę i zorganizujemy jeszcze wiele ciekawych eventów.
 Cieszy nas ogromnie to, że doceniacie naszą pracę i wkład w rozwój salsy w Krakowie. Dziękujemy za tak pozytywne opinie i ciepłe słowa. 
W najbliższy czwartek widzimy się po raz ostatni w tym sezonie na czwartkowych zajęciach przed wakacyjną przerwą. A już od września wdrażamy nowy plan, ale o nim już wkrótce... :) 

Zapraszamy na wakacyjne salsoteki  w klubie Forty Kleparz, oraz wielkie wydarzenie, które odbędzie się w październiku - Cracow Latin Festival (www.cracowlatinfestival.pl

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdyż na bieżąco będziemy informować o nowych kursach, warsztatach i imprezach. 

Magda,Tomasz, Tomaszek / Latin Project

Najnowsze kursy od podstaw

-----------------------------------------

-----------------------------------------

PRACTISY TANECZNE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W KLUBIE PROMINENTNewsletter - zapisz się


Kalendarz


Wideo


Najbliższe kursy/wydarzeniasalsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Project,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku