O nasLatin Project jest  krakowską niezależną grupą zajmującą się integracją środowiska skupionego wokół rytmów latynoskich. Jest projektem powstałym z pasji tworzenia i kreatywności, która  pobudza do działania.
Początek działalności sięga jesieni 2009r, kiedy to pod tą marką zaczęliśmy organizować pierwsze niezależne salsoteki w krakowskich klubach.

Taniec...

Dziś Latin Project skupia instruktorów, którzy prowadzą swoje zajęcia w Krakowie.  Regularne kursy salsy prowadzą Magda i Tomaszek, w wielu krakowskich szkołach tańca. Nawiązaliśmy również współpracę z najlepszym tancerzem salsy kubańskiej w naszym kraju – Danielem Pancerzem, którego kursy pod naszą marką odbywają się cyklicznie w Krakowie, w każdy czwartek.

Muzyka...

W ekipie Latin Project mamy dwóch docenianych przez społeczeństwo salsowe Dj'ów – Dj Agent Tomasz ( Tomasz Chruściel) oraz Dj TJ Salsero (Tomasz Januszek). Biegle poruszający się wśród rytmów salsy kubańskiej, timby, reggeatonu, sonu, etc. urozmaicają  swoją muzyką regularne krakowskie imprezy taneczne, które cieszą się dzięki temu olbrzymią frekwencją. Coraz częściej zapraszani do różnych miast w Polsce, mają okazję podzielić się nowo zdobytą muzyką, która oczarowała już wielu.

Pasja...

 Kluczem naszego sukcesu jest wspólna pasja, to właśnie dzięki niej udaje nam się zjednywać ludzi, powiększać grono miłośników salsy kubańskiej. Dlatego Latin to również ludzie, którzy angażując się w nasze działania, podsyłając nam różne pomysły, wspierając nas w organizacji i pomagają nam wspólnie propagować kulturę afro-kubańską w kraju.
Dzięki współpracy z różnymi szkołami tańca wspólnie udaje nam się promować salsę i zachęcać ludzi do udziału w organizowanych kongresach, warsztatach, wyjazdach i eventach.

...więc jeśli masz ciekawe pomysły i chcesz do nas dołączyć - Napisz !
O Latin Project:


Iza i Jose Torres    " Z radością powitaliśmy na polskiej mapie salsowej Latin Project - ekipę młodych , pełnych werwy ludzi pragnących promować salsę w Polsce i integrować nasze taneczno-muzyczne środowisko.Cel szczytny a oni pełni zapału i pasji. Wyrażamy swoje uznanie i wdzięczność i w pełni potwierdzamy gotowość do współpracy i niesienie im wszelkiego wsparcia potrzebnego do realizacji celów.Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w organizowanych przez nich imprezach i …. polecamy, bo naprawdę dobrze to robią !"

   Iza i Jose Torres

Piotr Dudek    "Rekomenduję współpracę z inicjatywą Latin Project, które to w nienarzucający się, a skuteczny sposób integruje krakowską scenę salsową.
Imprezy organizowane przez LP zawsze odznaczają się wysokim poziomem, miejsca wybierane przez LP maja swój klimat i jakość.
Podoba mi się poważne podejście do współpracy, zawsze kiedy gram na imprezach organizowanych przez LP, mam porządnie przygotowany sprzęt, salę a także promocję wydarzenia.
Powodzenia w dalszych działaniach!"

   Piotr Dudek, El Polaco
Timbaila    "Grupa Latin Project reprezentuje najwyższą jakość współpracy. Składa się ona z ludzi pełnych pasji do tego, co robią, bardzo komunikatywnych, z łatwością nawiązujących kontakty, cechujących się niezwykłą kreatywnością i energią, którą potrafią zarazić zarówno współpracowników, jak i ludzi korzystających z ich usług. Mieliśmy okazję przekonać się, że to niezawodny partner biznesowy i bez zastrzeżeń rekomendujemy Latin Project jako organizatora i promotora kultury latynoskiej w Polsce."

   Grupa TIMBAILA
Edyta Lanc i Daniel Pancerz    "Latin Project to grupa ludzi pełnych pasji, którzy bakcylem salsy zarażają każdego z którym mają styczność. Z zapałem i zaangażowaniem propagują kulturę latynoską w Polsce rozsiewając pozytywną energię na swoich imprezach organizowanych na wysokim poziomie. Współpraca z LP to ogromna dawka przyjemności i profesjonalizmu zarazem. Latin Project integruje salsową społeczność wnosząc powiew świeżości i promując to co najcenniejsze – radość z tańca. Dzięki inicjatywom LP rytm salsy rozbrzmiewa po Krakowie i okolicach, zapewne poniesie go dalej…"

   Edyta Lanc i Daniel Pancerz
Forty Kleparz    "Raz w miesiącu klub Forty Kleparz zmienia się w tętniący życiem latynoski klub, gdzie trzymając w ręku kubańskie drinki ludzie pulsują w rytm clave. Beztrosko mijający czas przy muzyce granej przez najlepszych dj'ów z Polski i zagranicy zapewnia grupa młodych ludzi - Latin Project, którzy zagościli w naszym klubie już na stałe. Jesteśmy dumni z naszej współpracy, bo razem z Latin Project udaje nam się zaczarować Forty w niebywałe miejsce skupiające rzesze salsowiczów, tej jeden gorącej nocy..."

   Klub Forty Kleparz

Najnowsze kursy od podstaw

-----------------------------------------

-----------------------------------------

PRACTISY TANECZNE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W KLUBIE PROMINENTNewsletter - zapisz się


Kalendarz


Wideo


Najbliższe kursy/wydarzeniasalsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Project,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku