BYTOM : BEFORE... CRACOW LATIN FESTIVAL 2012!BYTOM : BEFORE... CRACOW LATIN FESTIVAL 2012!
Data: 2012-09-14
Latin Project jako organizator Cracow Latin Festival, zaprasza Was serdecznie na MEGA eventy promujące to niezwykłe wydarzenie taneczne w naszym kraju !
Cracow Latin Festival już w połowie października w Krakowie a wraz z nim najlepszy instruktor salsy kubańskiej i tańców afrokubańskich na wyciągnięcie ręki! 

Takiej gwiazdy jak Alberto Valdes nie trzeba przedstawiać! To będzie niebywałe wydarzenie, którego po prostu nie można przegapić!

Zobacz więcej:www.cracowlatinfestival.pl 

„before...Cracow Latin Festival 2012!” to cykl imprez promujących Cracow Latin Festival, które zaczynamy z wielkim hukiem ! 
Już 15 września, odbędzie się druga impreza promująca Festiwal. Zapraszamy Was Fantasy Parku w Bytomiu ! 
Jeśli marzy Wam się gorąca impreza w kubańskim klimacie z najlepszymi, wyszukanymi kawałkami ostrej timby, łagodniejszej salsy, energetyzującego reggeatonu czy zmysłowego sonu... To Wasze marzenie spełnimy razem z Dj'ami Latin Project już na początku września ! 

Data: 14.09, piątek, 
start 21.00 Miejsce: Fantasy Park, Plac Tadeusza Kościuszki 1, 41-902 Bytom 
wstęp : 5zł Before...Cracow Latin Festival 2012 z Latin Project 

Musisz tam być !

Najnowsze kursy od podstaw

-----------------------------------------

-----------------------------------------

PRACTISY TANECZNE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W KLUBIE PROMINENTNewsletter - zapisz się


Kalendarz


Wideo


Najbliższe kursy/wydarzeniasalsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Project,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku